Kadra zarządzająca
caleigh

Caleigh Furlong – dyrektor szkoły i koordynator ds. j.angielskiego

Nazywam się Caleigh i pochodzę z miejscowości Benicia na przedmieściach San Francisco w Kalifornii. Jestem absolwentką California State University, Chico na kierunku Liberal Studies. Kwalifikacje nauczyciela otrzymałam w Stanie California w Mills College w Oakland. Mieszkałam w kilku różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych, Kalifornia zawsze była moim domem. Pracowałam przez 13 lat w publicznym gimnazjum i liceum oraz jako nauczyciel języka angielskiego w Kalifornii, Kansas i Oklahomie. Ostatnio uczyłam języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w ramach prywatnej akademii angielskiego blisko Seulu w Korei Południowej. Kiedy nie uczę, lubię gotować, podróżować i przeżywać nowe przygody z przyjaciółmi. Nauczanie jest częścią mojego DNA. Moi rodzice również byli nauczycielami. Uwielbiam interakcję z uczniami i moim ulubionym momentem jest „zapalające się światełko”, magiczna chwila, gdy uczeń zaczyna rozumieć pojęcie. Daję się wciąż zaskakiwać , jak szybko dzieci uczą się i zdobywają wiedzę. Jestem bardzo podekscytowana możliwością pracy w 3 Językach i mieszkaniem w Warszawie i cieszę się że uda mi się zarówno uczyć dzieci jak i uczyć się od nich.

kasialabuda

Kasia Łabuda – dyrektor żłobka i przedszkola

Swoją przygodę z nauczaniem dzieci rozpoczęłam w 2003 roku kiedy zostałam wychowawcą jednej z harcerskich jednostek na terenie Pragi Północ. Podczas ostatnich lat:

 • ukończyłam studia o kierunku nauczanie wczesnoszkolne i początkowe na Uniwersytecie Pedagogicznym
 • ukończyłam studia z zarządzania oświatą na Akademii Pedagogiki Specjalnej
 • zajmowałam się organizacją imprez i przedsięwzięć programowych w Akademii Zabawy i Twórczego Rozwoju EDUKADO
 • pracowałam w firmie KidsFun jako kierownik programowy
 • pracowałam w Międzynarodowym Przedszkolu Misia Paddingtona w Warszawie
 • byłam dyrektorem zarządzającym w Klubie Mamy i Malucha na terenie Pragi Południe
 • od 2011 roku pełnię funkcję dyrektora zarządzającego w Niepublicznym Przedszkolu nr 248 International Trilingual School of Warsaw  przy ul. Karowej oraz od września 2015 roku dyrektora przedszkola Ecole Antoine de St. Exupery przy ul.Nobla 16
 • pracowałam w jednej z największych organizacji młodziezowych w Polsce z każdym jej pionem wiekowym (od 7 do 18 lat)
 • przez dwa lata pełniłam funkcję kierownika programowego ZHP
 • organizowałam miesięczne obozy wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży
 • byłam w zarządzie fundacji Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
Dominique

Dominique Jibert – koordynator programowy ds. j. francuskiego

Nazywam się Dominique. Pochodzę z Francji. Urodziłam sie w wieku poprzednim ale czuję sie obywatelką XXI wieku. Lubie podróżować I odkrywać różnice cały czas utrzymując kontakt zarówno z rodziną jak i znajomymi starszymi i młodszymi stażem.
Uczę od 10 lat w szkołach francuskich na świecie.  Jako że lubię uczyć się języków i nowych kultur poszerzam w ten sposób mój warsztat pedagogiczny.

Wierzę, że głownym zadaniem szkoły jest pozwolenie uczniom na zdobycie autonomiczności, pozwalającej im na wyciąganie własnych wniosków i dobrą organizację. Ten cel może byc przez szkołę osiągnięty poprzez nauczenie solidnych podstaw programowych matematyki, języka etc w ramach dobrze zbudowanego projektu pedagogicznego.

Lubię pracować w gronie nauczycieli o nietuzinkowym doświadczeniu pedagogicznym.

agnieszka

Agnieszka Grosicka – koordynator programowy ds. j. polskiego

Mam na imię Agnieszka, wychowałam się w leśniczówce na granicy województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego, dlatego kocham przyrodę. Jako mała dziewczynka mogłam poznawać otaczający mnie świat w komfortowych warunkach. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że dzieci najwięcej się uczą kiedy mają pozostawioną pewną przestrzeń na okrywanie i eksperymentowanie. Wyzwala to w nich kreatywność.
Moją przygodę z dziećmi rozpoczęłam bardzo szybko. Już jako 9letnia dziewczyna potrafiłam zajmować się dziećmi sąsiadów. Dlatego wybór uczelni był bardzo łatwy. Ukończyłam studia licencjackie na wydziale pedagogiki w WSP TWP w Warszawie oraz zarządzanie w oświacie na APS w Warszawie. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę również szkółkę niedzielną dla młodzieży.
Moją pasją jest teatr. Wspólnie ze znajomymi występujemy w domach seniora, na oddziałach onkologicznych lub wystawiamy Performance na ulicy.
Moją radością i przywilejem jest uczyć młode pokolenie.

Sekretariat przedszkola
Agata

Agata

Mam na imię Agata. Jestem studentką lingwistyki stosowanej z językiem francuskim na Uniwersytecie Warszawskim, wcześniej ukończyłam nauczanie języka francuskiego i angielskiego. Język francuski jest moją pasją od wielu lat, a Francja krajem do którego zawsze chętnie wracam. Mój czas wolny najchętniej poświęcam na podróże i teatr.

Sekretariat Szkoły Podstawowej ul.Nobla 16
Ania

Ania

Nazywam się Anna Gardzińska. Mam 21 lat. Od 2013 roku jestem studentką kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie zostałam nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat przestępczości nieletnich dzieci w latach 2008-2013 w Polsce. We wrześniu odbyłam praktykę w biurze administracyjno-finansowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. W wolnym czasie udzielam się w uniwersyteckiem Kole Naukowym Bezpieczeństwa „Justycjariusze”, którego jestem Członkiem Zarządu. Razem z Kołem zorganizowaliśmy ogólnopolską konferencję naukową na temat systemów obronnych, kursy strzeleckie i wiele innych. Co więcej od października pracuje jako służba informacyjna na imprezach masowych. Jestem zorganizowaną, miłą osobą, która chętnie i z łatwością nawiązuje kontakty z nowymi osobami.

Sekretariat Szkoły Podstawowej ul. Królowej Aldony 23/25
gjqgmwetWXQ

Irina

Mam na imię Iryna:)

Pochodzę ze Lwowa – z kulturalnej stolicy Ukrainy. Ukończyłam socjologię w Politechnice Lwowskiej. Od 2012 roku zaczęłam swoja przygodę w Polsce, kiedy przyjechałam do Rzeszowa na studia II stopnia na kierunek Turystyka i rekreacja. We Lwowie pracowałam z dziećmi jako animator oraz jako instruktorka tańca. Lubię podróżować, poznawać nowych ludzi, nie wyobrażam swojego życia bez muzyki.
Teraz pracuje w szkole „Ecole Antoine de Saint-Exupery” i cieszę się ze mam taką możliwość dołączyć się do zespołu świetnych specjalistów i jednocześnie ciekawych ludzi z poczuciem humoru.