SPRZĄTANIE I POSIŁKI
barbara

Barbara

Nazywam się Barbara. Moim marzeniem było pracować wśród dzieci lub z dziećmi, bo to one dają nam tyle radości. Czasami marzenia się spełniają i już od długiego czasu moja praca kręci się wokół nich i dla nich, bo to one nas potrzebują. Obecnie pracuję w Przedszkolu 3 Języki. Interesuję się również różnymi pracami ręcznymi dobrą książką.

teresa

Teresa

Nazywam się Teresa. Pracuję w przedszkolu prawie 18 lat. Jestem bardzo zadowolona z pracy, ponieważ uwielbiam dzieci. Ogólnie mam przepracowane 36 lat. 

Renata

Renata

Nazywam się Renata. Mam 52 lata. Pracuję w tej placówce już 17 lat jako personel pomocniczy. Bardzo lubię małe dzieci i praca przy dzieciach daje mi dużo satysfakcji. Lubię również pracę związaną z administracją biurową co związane jest z moim wykształceniem.  Jestem otwarta na sugestie i rady od dyrekcji jak i od współpracowników dotyczące mojej pracy aby móc w pełni wykorzystać moje kompetencje i wypełniać swoje obowiązki sumiennie.

Ruslana

Ruslana

Nazywam się Ruslana .Moim miejscem pracy jest International trilingual School of Warsaw. Lubię kontakt z dziećmi i dlatego ta praca bardzo mi odpowiada. Moje zainteresowania to gotowanie, kwiaty, wyszywanie dekoracyjne na tkaninach oraz czytanie.

Vasyl

Vasyl

Mam na imię Vasyl. Moim miejscem pracy jest International Trilingual School of Warsaw. Lubię kontakt z dziećmi i dlatego ta praca bardzo mi odpowiada. Moje zainteresowania to łowienie ryb, praca w ogrodzie i muzyka.