NAUCZYCIELE JĘZYKA FRANCUSKIEGO
julie

Julie

Nazywam się Julie, mam 27 lat, pochodzę z południowej Francji i jestem dyplomowanym nauczycielem wychowania przedszkolnego. Od dzieciństwa chciałam być nauczycielką, być może dlatego że jestem jedynaczką. Swoje doświadczenie przez ostatnie kilka lat zdobywałam na stażach i w pracy w różnych placówkach edukacyjnych na terenie Francji. Podczas mojej pracy poznawałam system klasyczny nauczania oraz odkryłam elementy pedagogiki Montssori, z których korzystam podczas organizacji moich zajęć.
ian

Ian

Nazywam się Ian, mam 36 lat. Z dziećmi i młodzieżą pracuję odkąd pamiętam. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałem w wielu miejscach – szkołach, w indywidualnej pracy z rodzinami zastępczmi oraz rodzinami imigrantów. Od ponad dwóch pracuję na stałe z dziećmi w wieku przedskzolnym. Przez ostatnie 10 lat nabyłem wiele świadomości międzykulturowej oraz umiejętności prowadzenia zajęć edukacyjnych. Bardzo ważne jest dla mnie to, że dzieci lubią spędzać czas w swoim przedszkolu. We wszystkich moich działaniach edukacyjnych staram się stworzyć dzieciom możliwości do stałego rozwoju i poszukiwania przy poszanowaniu ich indywidualnych predyspozycji i zainteresowań.
romy

Romy

Mam na imię Romy. Z wykształcenia jestem magistrem wychowania przedszkolnego z terapią pedagogiczną. W placówce tej uczę już od wielu lat. Mieszkałam we Francji 20 lat więc język francuski i kultura tego kraju jest mi bardzo bliska. Myśl Konfucjusza kreuje między innymi moją pracę z dziećmi: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a zapamiętam. Pozwól wziąć udział, a zrozumiem”. Praca poprzez wspólne tworzenie projektów pozwaja stać się „aktorem”, pozwala na kreatywność, wybór i podejmowanie decyzji. To podejmowanie decyzji czyni dziecko odpowiedzialnym i świadomym celów, do których dąży. W czasie wolnym od pracy gram w golfa, uwielbiam chodzić po górach i czytać książki.
Nassima

Nassima

Nazywam się Nassima i pochodzę z Algerii. Ukończyłam studia na wyższej uczelni w Alger gdzie otrzymałam dyplom z anestezji. Podczas studiów w ramach stazu pracowałam w wielu przedszkolach, szkołach oraz centrach opieki nad dziećmi. Te pierwsze doświadczenia skłoniły mnie do rozpoczęcia pracy z dziećmi w edukacji. Zaczęłam uczyć francuskiego jako języka obcego dorosłych i nastolatków którzy prygotowywali DELF’a. W szkole Saint Exupery pracuje od 15 lat i uczę w różnych klasach . Lubie przekazywac dzieciom wiedzę i lubię zwłaszcza ten rodzaj wzajemnych kontaktów.  Dzieci dają mi przede wszystkim dużo miłości i radości.

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
ANNA

Anna

Mam na imię Anna. Z wykształcenia jestem nauczycielem j. francuskiego i edukacji wczesnoszkolnej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja: Edukacja Początkowa i Reedukacja, UW Wydziału, Neofilologii – specjalizacja: Filologia Romańska, ukończyłam również Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Chełmie ( KUL ) – specjalizacja j. francuski. Pracuję w zawodzie nauczyciela 15 lat. Uwielbiam uczyć, bawić się i przebywać z dziećmi. W swojej pracy wykorzystuję elementy teatru, zabawy, śpiewu i dobrego humoru. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi przedszkolnymi jak i szkolnymi. Uwielbiam różnego rodzaju aktywność sportową: wycieczki rowerowe, siatkówkę, badminton … i dobry film.

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kristen

Kristen

Nazywam się Kristen Klepac, pochodzę z małego miasta w Teksasie. Tam ukończyłam studia z nauczania dzieci j. angielskiego. Z dziećmi pracuję odkąd pamiętam ☺ Początkowo jako starsza siostra, a następnie jako opiekunka, korepetytor, nauczyciel w żłobku. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym oraz przedszkolnym. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i radości. Wyobraźnia, ciekawość i stałe poszukiwanie odpowiedzi na pytania to tylko kilka z cennych cech, które kształtuje u moich podopiecznych.  Są to dla mnie niezwykle ważne obszary. W czasie wolnym uwielbiam czytać, słuchać muzyki, gotować i spędzać czas ze znajomymi przy kubku świeżo mielonej kawy ☺

yomeshka

Yomeshka

Nazywam się Yomeshka. Ukończyłam Uniwersytet w Johannesburgu. By poszerzyć swoje kompetencje nauczycielskie ukończyłam kurs na nauczyciela języka angielskiego (ESL). Uczę angielskiego od 10 lat. Przez ostatnie 3 lata specjalizowałam się w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego w Południowej Afryce, Chinach i Moskwie. Podczas swoich zajęć używam dużo gier, które tematycznie pasują do nauczanych treści. Pozwala mi to tworzyć lekcje pełne dobrej zabawy i interakcji między dziećmi. W procesie edukacyjnym ważne sa dla mnie również relacje, które nawiązuję zarówno z dziećmi jak i ich Rodzicami. Zaprzyjaźniam się ze swoimi podopicznymi i dzięki tej relacji jestem w stanie utrzymać ich uwagę w takcie zajęć oraz zachęcać do dalszej nauki i stałej zabawy z j. angielskim. Mój zapał do nauczania i pracy z dziećmi jest coraz większy każdego dnia. Niezwykłym przywilejem i wyzwaniem jest dla mnie możliwość nauczania j. angielskiego kolejne pokolenia. Uważam, że zaangażowanie, zaufanie i otwarta komunikacja są fundamentami pracy w każdym miejscu na Ziemi. Jestem osobą, która szybko dostosowuje się do trudnych sytuacji pozostając jednocześnie spokojną, skoncentrowaną i pozytywnie nastawioną do zmiany.