NAUCZYCIELE POLSKOJĘZYCZNI
kasia1

Kasia

Mam na imię Kasia. Pracę z dziećmi zaczęłam w 2009 roku. Ukończyłam studia licencjackie pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Od października rozpoczynam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam przez ostatnie 6 lat P pracując w dwóch anglojęzycznych przedszkolach na terenie Warszawy. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, pozwala mi uczestniczyć w wychowaniu, nauce, zabawie, poznawaniu świata. Ważne dla mnie jest to by dzieci czuły się w przedszkolu komfortowo. Staram się by dzieci w mojej grupie mogły w pełni przeżywać swoje radosne dzieciństwo i gdzie codziennie mogły odkrywać swój nieskończony potencjał możliwości.

juliaa

Julia

Mam na imię Julia. Obecnie jestem studentką na wydziale Pedagogicznym przy Uniwersytecie Warszawskim. Dokładnie kończę specjalizację  nauczanie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym. Śmiało mogę powiedzieć, że swoją pracę z dziećmi zaczęłam 10 lat temu, jako opiekunka do dzieci. Moje doświadczenie współpracy w grupie , także z dziećmi, nabrałam jako członek grupy Przymierza Rodzin. Praca z dziećmi daję mi dużo satysfakcji. Bardzo lubię język francuski. W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach lub na rowerze. Dodatkowo jestem uzależniona od podróży małych i dużych.

NAUCZYCIELE ANGIELSKOJĘZYCZNI
yomeshka

Yomeshka

Nazywam się Yomeshka. Ukończyłam Uniwersytet w Johannesburgu. By poszerzyć swoje kompetencje nauczycielskie ukończyłam kurs na nauczyciela języka angielskiego (ESL). Uczę angielskiego od 10 lat. Przez ostatnie 3 lata specjalizowałam się w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego w Południowej Afryce, Chinach i Moskwie. Podczas swoich zajęć używam dużo gier, które tematycznie pasują do nauczanych treści. Pozwala mi to tworzyć lekcje pełne dobrej zabawy i interakcji między dziećmi. W procesie edukacyjnym ważne sa dla mnie również relacje, które nawiązuję zarówno z dziećmi jak i ich Rodzicami. Zaprzyjaźniam się ze swoimi podopiecznymi i dzięki tej relacji jestem w stanie utrzymać ich uwagę w takcie zajęć oraz zachęcać do dalszej nauki i stałej zabawy z j. angielskim. Mój zapał do nauczania i pracy z dziećmi jest coraz większy każdego dnia. Niezwykłym przywilejem i wyzwaniem jest dla mnie możliwość nauczania j. angielskiego kolejne pokolenia. Uważam, że zaangażowanie, zaufanie i otwarta komunikacja są fundamentami pracy w każdym miejscu na Ziemi. Jestem osobą, która szybko dostosowuje się do trudnych sytuacji pozostając jednocześnie spokojną, skoncentrowaną i pozytywnie nastawioną do zmiany.

kristen

Kristen

Nazywam się Kristen Klepac, pochodzę z małego miasta w Teksasie. Tam ukończyłam studia z nauczania dzieci j. angielskiego. Z dziećmi pracuję odkąd pamiętam. Początkowo jako starsza siostra, a następnie jako opiekunka, korepetytor, nauczyciel w żłobku. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym oraz przedszkolnym. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i radości. Wyobraźnia, ciekawość i stałe poszukiwanie odpowiedzi na pytania to tylko kilka z cennych cech, które kształtuje u moich podopiecznych. Są to dla mnie niezwykle ważne obszary. W czasie wolnym uwielbiam czytać, słuchać muzyki, gotować i spędzać czas ze znajomymi przy kubku świeżo mielonej kawy.

NAUCZYCIELE FRANCUSKOJĘZYCZNI
isabelle

Isabelle

Nazywam się Isabelle, pochodzę z Kanady. Jestem absolwentką Uniwersytetu Québec w Montrealu. Od urodzenia biegle posługuję się j. francuskim i angielskim. Przez ostatni rok zajmowałam się nauczaniem j. angielskiego i francuskiego dzieci z Warszawy w różnych szkołach językowych, min. Empik School. Największą nagrodą jaką otrzymuję w pracy jest obserwacja jak dzieci, które uczę zmieniają się. W czasie wolnym rozwijam swoje kulinarne talenty.

julien-211x300

Julien

Nazywam się Julian i pochodzę z północnej Francji. Po ukończeniu Uniwesytetu na wydziale sportu w Lille, byłem mocno zaangażowany w pracę wolontariatu społecznego we Francji i we Włoszech oraz w organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży jako animator i dyrektor.Potem przyjechałem do Szwecji jako au pair we francuskiej rodzinie. Następnie rozpocząłem pracę w trójjęzycznym przedszkolu w grupie dzieci w wieku od 1 do 6 lat jako nauczyciel francuskiego w grupie angielskojęzycznej oraz jako organizator zajęć z dużej motoryki. W ciągu tych czterech lat powierzano mi obowiązki zarówno pedagogiczne jak i organizacyjne. Pracowałem też przez 2 lata w żłobku rodzicielskim, oraz ucząc francuskiego w celu uzyskania dyplomu DELF.Obecnie oczekuję na otrzymanie dyplomu Educateur des jeunes Enfants (Nauczyciel dzieci najmłodszych) poprzez walidację osiągnięć zawodowych.Przyjechałem do Warszawy we wrześniu 2013 r aby mieszkać z moją partnerką. Pracowałem dla dwujęzycznego przedszkola w grupie 2 i 3 latków zanim zaangażowałem się w trójjęzyczny projekt. Saint Exupery.
“Edukacja nie jest karmieniem za wszelką cenę, ale pozwoleniem na czucie się głodnym” ten cytat odzwierciedla mój stan umysłu. Dzieci są przyszłością naszego społeczeństwa i naszego świata, to dlatego zobowiązuję się 100%, aby pomóc im w rozwoju intelektualnym, społeczneym i poznawczym.
NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY
lukasz

Łukasz

Nazywam się Łukasz. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studentem studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku oligofrenopedagogika. W trakcie pięcioletnich studiów nabyłem niezbędną wiedzę teoretyczną z zakresu wychowania fizycznego, którą wykorzystuję w pracy z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym. Od kilku lat mam okazję pracować w charakterze wychowawcy – instruktora na koloniach letnich i zimowych, prowadzić zajęcia sportowe z dziećmi w wieku przedszkolnym jak również prowadzić integracyjną szkółkę piłkarską dla dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Doświadczenie zdobyte na wszystkich zajęciach ukształtowało mnie jako pedagoga i szkoleniowca. Kształtowanie sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz wdrażanie Ich do kultury fizycznej jest dla mnie wielkim wyzwaniem, którego na co dzień się podejmuję z wielkim entuzjazmem.
rzewuska-211x300

Elżbieta

Mam na imię Elżbieta. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka francuskiego oraz muzyki. Ukończyłam wydział romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz wydział kształcenie muzyczno-ruchowego na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W „ Ecole Antoine de Saint-Exupery” pracuję od ponad 20 lat. W nauczaniu dzieci najważniejsza jest dla mnie kreatywność zarówno nauczyciela jak i uczniów. Dzięki nowym pomysłom, twórczemu podejściu do nauki staje się ona pasją i niezapomnianym przeżyciem.Jako dyrektor artystyczny mam możliwość tworzenia i koordynowania wydarzeń artystycznych i kulturalnych, których efekty można podziwiać na różnego rodzaju występach, konkursach i festiwalach.
Od stycznia 2015 moim nowym zadaniem jest powstająca grupa żłobkowa. Z najmłodszymi dziećmi będę tworzyła teatrzyki kukiełkowe włączając je w zabawy słowno-muzyczne i ruchowe.
tt.php

Magdalena

Nazywam się Magdalena. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej kierunku pedagogika specjalna – logopedia oraz pedagogika wczesnoszkolna. Swoje doświadczenie zdobyłam w czasie praktyk w przedszkolach, szkołach, placówkach kształcenia specjalnego, szkołach z oddziałami specjalnymi, poradni psychologiczno – pedagogicznej. Dodatkowo obcowałam z dziećmi podczas pracy w żłobku, ogródkach dziecięcych. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

anisley

Anisley

Nazywam się Anisley. Pochodze z Hawany, stolicy Kuby. Jestem absolwentką Wyższych Studiów Artystycznych ze specjalizacja w dwóch dziedzinach: balecie oraz tańcach folklorystycznych. Pracowałam w przedszkolu od końca studiów w 2007 roku. Uczyłam również na kierunkach artystycznych. Hiszpański jest moim językiem ojczystym, mówie również po angielsku i po francusku. Uwielbiam pracowac z dziećmi, bo one kochają naprawdę. Uważam że zawód nauczyciela wymaga cierpliwości, umiejętności i miłości.