Żłobek ITSW

Trójjęzyczny żłobek w Warszawie

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat do wspólnego odkrywania świata i nauki języków obcych w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Naszym celem jest zaoferowanie starannie zaplanowanych zajęć opartych o wspólną dla trzech języków podstawę programową, pozwalających każdemu dziecku wypracować kluczowe umiejętności edukacyjne które rozwinie w następnych latach edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele przedszkolni specjalizujący się w nauczaniu danej grupy wiekowej dzieci w swoim kraju pochodzenia i będący jednocześnie rodzimymi mówcami danego języka (native-speaker).

Dla dzieci, które trafiają do nas na etapie żłobka, wielojęzyczne i wielokulturowe otoczenie jest na tyle naturalne, iż język chłoną niejako mimochodem, „całym sobą”, dokładnie tak jak dzieje się w to w przypadku języka ojczystego.

Żłobek
Żłobek
Żłobek

 

Naturalna trójjęzyczność

Żłobek to najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języków obcych. Tylko do wieku 3 lat można mówić o wczesnym bilingwalizmie lub trójjęzyczności. W tym okresie dziecko uczy się języka w sposób naturalny jako języka ojczystego pod jednym warunkiem: musi być “zanurzone”, “otoczone” językiem, oraz kojarzyć jedną osobę nim władającą. W taki właśnie sposób uczą się dzieci w naszym żłobku.

 

Zalety Trójjęzyczności
Trójjęzyczność daje wiele korzyści, nie tylko komunikacyjnych, ale również w zakresie rozwoju intelektualnego co potwierdzają badania.

 

Program edukacyjny

Międzynarodowy Żłobek ITSW pracuje w oparciu o własny model edukacyjny. Został on zbudowany na bazie najlepszych elementów sześciu programów takich krajów jak Wielka Brytania, Finlandia, USA, Francja i Polska i również IB.
Nasz autorski program pozwala dziecku kontynuować naukę w wielu systemach edukacyjnych.

czytaj więcej

Plan zajęć

Każdego dnia zajęcia edukacyjne odbywają się według wspólnego dla 3 języków tematu i celów edukacyjnych. Plan zajęć jest tworzony przez nauczycieli co miesiąc.

czytaj więcej

 

 

Znajdź nas

Dołącz do naszych społeczności. Chcemy być blisko i budować partnerskie relacje.