NAUCZYCIELE POLSKOJĘZYCZNI
kasia1

Kasia

Mam na imię Kasia. Pracę z dziećmi zaczęłam w 2009 roku. Ukończyłam studia licencjackie pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Od października rozpoczynam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam przez ostatnie 6 lat P pracując w dwóch anglojęzycznych przedszkolach na terenie Warszawy. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, pozwala mi uczestniczyć w wychowaniu, nauce, zabawie , poznawaniu świata. Ważne dla mnie jest to by dzieci czuły się w przedszkolu komfortowo. Staram się by dzieci w mojej grupie mogły w pełni przeżywać swoje radosne dzieciństwo i gdzie codziennie mogły odkrywać swój nieskończony potencjał możliwości.

juliaa

Julia

Mam na imię Julia. Obecnie jestem studentką na wydziale Pedagogicznym przy Uniwersytecie Warszawskim. Dokładnie kończę specjalizację nauczanie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym. Śmiało mogę powiedzieć, że swoją pracę z dziećmi zaczęłam 10 lat temu, jako opiekunka do dzieci. Moje doświadczenie współpracy w grupie , także z dziećmi, nabrałam jako członek grupy Przymierza Rodzin. Praca z dziećmi daję mi dużo satysfakcji. Bardzo lubię język francuski. W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach lub na rowerze. Dodatkowo jestem uzależniona od podróży małych i dużych.

NAUCZYCIELE ANGIELSKOJĘZYCZNI
yomeshka

Yomeshka

Nazywam się Yomeshka. Ukończyłam Uniwersytet w Johannesburgu. By poszerzyć swoje kompetencje nauczycielskie ukończyłam kurs na nauczyciela języka angielskiego (ESL). Uczę angielskiego od 10 lat. Przez ostatnie 3 lata specjalizowałam się w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego w Południowej Afryce, Chinach i Moskwie. 
Podczas swoich zajęć używam dużo gier, które tematycznie pasują do nauczanych treści. Pozwala mi to tworzyć lekcje pełne dobrej zabawy i interakcji między dziećmi. W procesie edukacyjnym ważne sa dla mnie również relacje, które nawiązuję zarówno z dziećmi jak i ich Rodzicami. Zaprzyjaźniam się ze swoimi podopicznymi i dzięki tej relacji jestem w stanie utrzymać ich uwagę w takcie zajęć oraz zachęcać do dalszej nauki i stałej zabawy z j. angielskim.  Mój zapał do nauczania i pracy z dziećmi jest coraz większy każdego dnia. Niezwykłym przywilejem i wyzwaniem jest dla mnie możliwość nauczania j. angielskiego kolejne pokolenia. Uważam, że zaangażowanie, zaufanie i otwarta komunikacja są fundamentami pracy w każdym miejscu na Ziemi. Jestem osobą, która szybko dostosowuje się do trudnych sytuacji pozostając jednocześnie spokojną, skoncentrowaną i pozytywnie nastawioną do zmiany.
kristen

Kristen

Nazywam się Kristen Klepac, pochodzę z małego miasta w Teksasie. Tam ukończyłam studia z nauczania dzieci j. angielskiego. Z dziećmi pracuję odkąd pamiętam Początkowo jako starsza siostra, a następnie jako opiekunka, korepetytor, nauczyciel w żłobku. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym oraz przedszkolnym. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i radości. Wyobraźnia, ciekawość i stałe poszukiwanie odpowiedzi na pytania to tylko kilka z cennych cech, które kształtuje u moich podopiecznych.  Są to dla mnie niezwykle ważne obszary. W czasie wolnym uwielbiam czytać, słuchać muzyki, gotować i spędzać czas ze znajomymi przy kubku świeżo mielonej kawy

 

NAUCZYCIELE FRANCUSKOJĘZYCZNI
isabelle

Isabelle

Nazywam się Isabelle, pochodzę z Kanady. Jestem absolwentką Uniwersytetu Québec w Montrealu. Od urodzenia biegle posługuję się j. francuskim i angielskim. Przez ostatni rok zajmowałam się nauczaniem j. angielskiego i francuskiego dzieci z Warszawy w różnych szkołach językowych, min. Empik School. Największą nagrodą jaką otrzymuję w pracy jest obserwacja jak dzieci, które uczę zmieniają się. W czasie wolnym rozwijam swoje kulinarne talenty.

julien-211x300

Julien

Nazywam się Julian i pochodzę z północnej Francji. Po ukończeniu Uniwesytetu na wydziale sportu w Lille, byłem mocno zaangażowany w pracę wolontariatu społecznego we Francji i we Włoszech oraz w organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży jako animator i dyrektor.Potem przyjechałem do Szwecji jako au pair we francuskiej rodzinie. Następnie rozpocząłem pracę w trójjęzycznym przedszkolu w grupie dzieci w wieku od 1 do 6 lat jako nauczyciel francuskiego w grupie angielskojęzycznej oraz jako organizator zajęć z dużej motoryki. W ciągu tych czterech lat powierzano mi obowiązki zarówno pedagogiczne jak i organizacyjne. Pracowałem też przez 2 lata w żłobku rodzicielskim, oraz ucząc francuskiego w celu uzyskania dyplomu DELF.Obecnie oczekuję na otrzymanie dyplomu Educateur des jeunes Enfants (Nauczyciel dzieci najmłodszych) poprzez walidację osiągnięć zawodowych.Przyjechałem do Warszawy we wrześniu 2013 r aby mieszkać z moją partnerką. Pracowałem dla dwujęzycznego przedszkola w grupie 2 i 3 latków zanim zaangażowałem się w trójjęzyczny projekt. Saint Exupery. “Edukacja nie jest karmieniem za wszelką cenę, ale pozwoleniem na czucie się głodnym” ten cytat odzwierciedla mój stan umysłu. Dzieci są przyszłością naszego społeczeństwa i naszego świata, to dlatego zobowiązuję się 100%, aby pomóc im w rozwoju intelektualnym, społecznym i poznawczym.